Producenci
Zaloguj się
Multiplekser sygnałów świetlnych z technologią multiplex, Viessmann 5229
w magazynie 1 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Multiplekser sygnałów świetlnych z technologią multiplex
Moduł ten jest wyposażony w zintegrowany dekoder cyfrowy. Dekoder obsługuje formaty Märklin-Motorola i NMRA-DCC.
Moduł nadaje się do głównego i odległego sygnału z technologią multiplex firmy Viessmann, np. 4040 – 4046 i standardowe sygnalizatory świetlne w technologii multiplex, pozycje 4720 – 4730. Wyposażone są w magistrale Viessmann SignalBus i Viessmann SpeedBus i mogą być sterowane za pomocą paneli przyciskowych, pozycje 5545 – 5547 , poprzez styki szynowe i cyfrowe polecenia przełączania. Viessmann SpeedBus umożliwia wygodne połączenie z Commander z automatyczną rejestracją.
Moduł jest wyposażony i konfigurowalny w takim samym zakresie, jak moduł sterujący sygnalizacją świetlną bez technologii multiplex Art. 5224. Może blokować trasy, a z wtykanym przekaźnikiem sterowania pociągiem Art. 5228 może automatycznie zatrzymywać pociągi. Można to zrobić poprzez wyłączenie prądu trakcyjnego przed sygnałem lub, w przypadku systemów cyfrowych, jeszcze bardziej prototypowo, poprzez przełączenie na moduł hamulca, pozycja 5232 (dla Märklin-Motorola) lub generator hamulca/hamowanie ABC (dla NMRA-DCC ). Sygnał jest podłączony za pomocą pojedynczego złącza wtykowego.
Prototypowa zmiana proporcji miękkiego sygnału. Wyposażony w przyciski do ustawiania adresu, przełączniki DIP do konfiguracji oraz diodę LED do wyświetlania stanu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kod EAN | 4026602052298 |
| System zasilania | AC / DC / DCC/ Motorola |
| Informacja prawna | Ten produkt to nie zabawka. Przeznaczone dla dzieci powyżej 14 lat. |