Producenci
Zaloguj się
Rozjazd EW1 15° lewy, ręczny, skala TT, Tillig 83329
w magazynie 2 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis

Model rozjazdu EW1 lewy, ręczny na podkładach drewnianych.
Model posiada poprawione mocowanie iglic do podłoża.
Szerokość między szynami: 12 mm nadaje się zarówno do skali TT - 1:120 jak i do H0m - 1:87
Dla uzyskania pełnej sprawności model wymaga zainstalowania napędu.
Krzyżownica: metalowa

Dane techniczne
| Nowość roku | 2024 |
| Kod EAN | 4012501833298 |
| Długość | 129,5 mm |
| Promień | 353 mm |
| Kąt rozjazdu | 15° |
| System | 2 szynowy - prąd stały |
| Wysokość główki szyny | 2.0 mm |
| Szerokość między szynami | 12 mm |
| Skala | TT - 1:120 |