Producenci
Zaloguj się
Rozjazd prawy ręczny 12 st. / 914 mm beton, Code75, skala H0, PECO SL-E1095
w magazynie 1 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis

Rozjazd prawy ręczny do skali H0 - 1:87
podkład wykonany z tworzywa imitujący betonowy
W opakowaniu nie ma złączek - producent oryginalnie nie dodaje złączek do rozjazdów
wysokość główki szyny: 1.90 mm - Code75
Tory przystosowane do poruszania się lokomotyw i wagonów z zestawami kołowymi NEM310 (standardowe), RP25 i RP25 fine
Przy użyciu łącznika SL-113 można bez problemu połączyć z torami PIKO, Mehano
Dane techniczne
| Kod EAN | 5050881038550 |
| Długość | 219 mm |
| Promień | 914 mm |
| Kąt rozjazdu | 12 st. |
| System | 2 szynowy - prąd stały |
| Wysokość główki szyny | 1.9 mm - Code75 |
| Szerokość między szynami | 16.5 mm |
| Skala | H0 - 1:87 |
