Producenci
Zaloguj się
Skrzyżowanie 12,6° - 1:4.444, 242 mm, Code75, skala H0, Weinert Modellbau 74944
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis

Filigranowe skrzyżowanie do skali H0 - 1:87
seria: Weinert Mein Gleis
długość: 242 mm
kąt skrzyżowania: 12.6 stopnie
szerokość między szynami: 16.5 mm
podkład wykonany z tworzywa imitujący drewniany
wysokość główki szyny: 1.90 mm - Code75
Tory przystosowane do poruszania się lokomotyw i wagonów z zestawami kołowymi NEM310 (standardowe), RP25 i RP25 fine
W opakowaniu nie ma złączek, producent ich nie dodaje
Dane techniczne
| Nowość roku | 2023 |
| Kod EAN | 4043186749444 |
| Długość | 242 mm |
| Kąt rozjazdu | 12.6° - - 1:4.444 |
| System | 2 szynowy - prąd stały |
| Wysokość główki szyny | 1.90 mm - Code75 |
| Szerokość między szynami | 16.5 mm |
| Skala | H0 - 1:87 |
