Producenci
Zaloguj się
Zwrotnica krzyżowa DKW 15° anglik na podsypce z napędem , skala TT, Tillig 83791
w magazynie 1 szt.
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
![]()
Zwrotnica krzyżowa DKW 15° tzw. Anglik
Model posiada fabrycznie zainstalowany napęd elektromagnetyczny
Tory polecane szczególnie dla najmłodszych użytkowników kolejek.
Dane techniczne
| Kod EAN | 4012501837906 |
| Długość | 166 mm |
| Promień | 310 mm |
| Kąt rozjazdu | 15° |
| System | 2 szynowy - prąd stały |
| Wysokość główki szyny | 2.00 mm |
| Szerokość między szynami | 12 mm |
| Skala | TT - 1:120 |